- OSRAM

Цена
€59 17 / 115 73 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Ксенон/HID |
| Мощност (W) | 35 |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 3200 lm |
| Цветна температура (K) | 4200 K |
| Цокъл | PK32d-5 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 3000 h |
| Тип монтаж | PK32d-5 |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM D3S Ксенонова лампа 66340 35W PK32d-5
Подобрете осветлението на автомобила си с ксеноновата лампа OSRAM D3S, осигуряваща ярка бяла светлина за отлична видимост и безопасност. С мощност от 35W и светлинен поток от 3200 lm, тази крушка гарантира равномерен и мощен лъч.
Ключови Предимства
- Отлична Видимост — Предоставя ярка бяла светлина, която осветява пътя пред вас, подобрявайки безопасността при нощно шофиране.
- Дълъг Живот — Устойчивият дизайн предлага до 3000 часа надеждна работа, намалявайки необходимостта от честа смяна.
- Лесен Монтаж — Съвместима е със стандартни цокли D3S (PK32d-5) и е директна замяна на оригиналните крушки.
Технически Спецификации
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип крушка | Ксенон/HID |
| Цокъл | PK32d-5 |
| Мощност | 35 W |
| Светлинен поток | 3200 lm |
| Цветна температура | 4200 K |
| Цвят на светлината | Бяла |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 1 x OSRAM D3S Ксенонова лампа
- Опаковка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




